Letošní

 

karel.snetina@j-hradec.cz


Domů

 

 
 
  13. 3. si naši malí a velcí turisté v rámci své pravidelné oddílové schůzky užili pod vedením řed. Karla Snětiny tréninkový turistický závod. Nejoblíbenější disciplínou se stala lanová lávka.

FOTOGALERIE

 
     
 

 

FOTOGALERIE Z PEČENÍ

 

FOTOGALERIE Z KARNEVALU

 

FOTOGALERIE MASEK

 
     

 

25. 2. uspořádal od 14.00 do 16.30 hodin náš turistický oddíl „Práčata“ a naše základka dětský maškarní karneval v tělocvičně naší školy.

Opět jsme si zatančili v rytmu známých a osvědčených pecek i nových světových a českých hitů a zadováděli jsme si při hrách a soutěžích.

Pro nápaditější kreace a zdařilejší výkony na tanečním parketu a při hrách jsme se posilňovali mlsáním bonbonků a jiných dobrot za odměnu vysoutěžených a vybojovaných za zručnost, přesnost, výdrž a prostě chuť si zasoutěžit a zasportovat a taktéž ukusováním sladkých perníčků známých tvarů, barev a hlavně chutí – srdíčka, rybky, košíčky, květy, ježečci, muchomůrky, kachny, slípky, psíci, kočičky a také zcela nově pojídáním párků v rohlíku, koláčků a minipizzy - mňam!!!

A jaké masky jsme potkávali na tanečním parketu?

Piráty, medvídky, berušky, šerifa, princezny, andílka, korzára, sloní dvojčata, holčičí dvojčata, hasiče, čarodějnice, sloníka, robota, bojovníky z Hvězdných válek, Červenou karkulku, kostlivce, lva, bílou paní, komiksové a hororové hrdiny, Jokery, víly vodní i lesní a luční, tygříka, kuchaře a kuchtíka, indiánské náčelníky, čerty, čertice a čertíky, včeličky, broučky, motýlky, roztomilá zvířátka aj., tedy necelých padesát nádherných masek – děkujeme!!!

A kterých her a soutěží jsme se zúčastnili?

Hod do huby, chůze na špalcích, průchod bažinou, taneček kolem papírků na vítěze. Do tance a soutěží se s chutí spolu s dětmi zapojili také jejich rodiče. A na hit Jede, jede mašinka jsme opět procestovali celou tělocvičnu! Všechny masky při velkolepém defilé za enormního zájmu blesků fotoaparátů a objektivů kamer světových i místních tiskových agentur a deníků obdržely za odměnu pamětní lístek a tradiční sladké velkosrdcaté perníkové mámení taktéž vytvořené v cukrářskoperníkářské dílně naší školní družiny.

Děkujeme našemu cukrářskopekařskému týmu ze školní družiny!!!

Děkujeme kuchařskému týmu za skvělé a velmi chutné občerstvení!!!

Děkujeme všem maskám za pestrý taneční rej!!!

Děkujeme všem rodičům a návštěvníkům za vytvoření bezva maškarní atmosféry!!! Děkujeme DJ Ondrovi a Honzovi a asistentkám u her a soutěží Elišce a Aničce!!! Děkujeme všem organizátorům a organizátorkám,

pomocníkům a pomocnicím

z řad našich současných a bývalých žáků a žákyň, dětí a dospěláků

za zdárný průběh karnevalu!!!

 

 
 
 

 
       
 

1. 1. 2017 jsme se spolu s TOMÍKY od 10.00 hodin vypravili z návsi u kostela na již tradiční a stále oblíbený novoroční výšlap. Bylo nás dvacet a díky panu Machovi a Ondrovi Šikrovi jsme si i opekli první buřtíky roku 2017. A hlavně jsme si užili nádherné počasí!

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017!!!

 

FOTOGALERIE